Green Lion
Green Lion
Львов, Львів, вул. Липова Алея, 5

Ландшафтний дизайн - альпійські гірки - газони - водоспади та ін.

1000 грн
Заказать
Код 131427
Поставщик Green Lion
Сайт поставщика green-lion.com.ua
Оценка

Описание

 ландшафтний дизайн у львовіЛандшафтний дизайн у Львові пропонує компанія Green Lion.

 

 Ви побудували свій будинок. Він виглядає так, як ви  мріяли. А ось присадибна ділянка представляє собою в кращому випадку смутний газон не самої кращої якості,  в гіршому – нагромадження абсолютно непридатної для посадок глини. А як хочеться побачити тінистий садок навколо будинку, альпійську гірку, відпочити в альтанці, пограти з дітьми на майданчику, освіжитися у басейні, посидіти біля ставка або послухати плюскіт струмка. Для цього, як говорять професійні дизайнери, потрібно сформувати ландшафтне середовище, що відображатиме саме ваш стиль життя.

   Сумістити всі елементи, висадити рослини так, щоб вони прикрашали Ваш сад, а не були невиразною зеленою масою, добре прижилися, і надалі  радували око своїм різноманіттям, Вам допоможе фахівець з ландшафтного проектування. Найоптимальніший варіант - звернутися в нашу компанію, де за рахунок комплексного підходу можливості набагато ширші, а найголовніше, Вашою ділянкою займатимуться фахові спеціалісти, починаючи із стадії проектування, до остаточного втілення проекту в життя.

 

   Ландшафтний дизайн - це мистецтво організації навколишнього середовища.

 

   Розробка плану облаштування – ландшафтне проектування - це перший етап цілого комплексу робіт, підсумком якого стане втілення готового проекту.

 

Ландшафтний дизайн ділиться на декілька основних етапів, які можуть включати:

  • геодезичну зйомку місцевості;
  • проведення аналізу ґрунту;
  • підбір рослин для певних кліматичних умов і ґрунтів;
  • розробку дизайн-проекту;
  • інженерну підготовку території;
  • установку садово-паркового освітлення та декоративних водоймищ;
  • створення малих архітектурних форм;
  • посадку зелених насаджень.

 

   Зелені насадження є основними елементами художнього оздоблення ділянки. Об'єктом озеленення називається земельна ділянка, на якій складові ландшафту (рельєф, водоймища, рослини) і будівельні споруди взаємозв'язані і призначені для відпочинку на відкритому повітрі.

   У ландшафтному дизайні передбачається оригінальне поєднання забудов, водойм, доріжок, підпірних стінок, альпійських гірок, насаджень та малих архітектурних форм в єдину і безперервну систему, що призначена милувати око та приносити душевний спокій та радість життя.

 

   Ви можете замовити ландшафтний дизайн від компанії Green Lion вже зараз за тел.: 067-672-55-81 та 050-750-30-82

альпійська гірка у ландшафтному дизайніландшафтний дизайн львівквітники та клумби львівландшафтний дизайн - малі архітектурні формиводоспад - ландшафтний дизайняпонський сад у ландшафтному дизайніальпійська гірка Львівфонтан у ландшафтному дизайніелемент ландшафтного дизайну

елемент ландшафтного дизайну 

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Смотрите также

Другие предложения