Green Lion
Green Lion
Львов, Львів, вул. Липова Алея, 5

Газони посівні. Створюємо газони як на присадибних ділянках, так і футбольні поля.

40 грн
Заказать
Код 131426
Поставщик Green Lion
Сайт поставщика green-lion.com.ua
Единица измерения (м.кв)
Оценка

Описание

   Добре доглянуту присадибну ділянку неможливо уявити без смарагдового газону, який є справжньою гордістю доброго господаря. Створення здорової якісної галявини - складний та тривалий процес, який включає планування поверхні, покращення якості ґрунту, підбір насіння, посів, регулярний полив, прополку і ретельний догляд за молодою травичкою.

   Основні, якісні показники газону: його склад, або щільність; рівномірність розподілу рослин по поверхні; висота травостою, його колір, або кольорова гамма; рівномірність забарвлення  за площею.

 

   Газони прийнято розділяти на дві групи - декоративні і спеціальні.

   Серед декоративних можна виділити партерні, звичайні садово-паркові, лугові, багаторічні квітучі і мавританські.

 

   Партерні газони створюють в головних частинах архітектурної композиції саду (біля фонтанів, скульптурних груп, декоративних водоймищ). Партерні газони мають особливо високу якість - вони повинні бути бархатистими, однорідними по забарвленню, з щільним і низьким травостоєм.

   Звичайні садово-паркові газони представляють собою трав'яний покрив в садах, парках, бульварах, на смугах уздовж тротуарів і т.д. Зазвичай їх створюють з суміші трьох-п'яти видів багаторічних злакових трав. Садово-парковий газон виконує як декоративну, так і практичну функцію, отже він повинен бути декоративним, довголітнім, тінестійким, посухостійким та стійким до механічних пошкоджень.

   Мавританський газон в практиці вітчизняного озеленення зустрічається відносно рідко, у зв'язку з чим недостатньо розроблена і технологія його створення. Мавританські газони – це квітучі поляни, привабливі протягом всього літнього сезону. Їх створюють з багаторічних трав і квітучих однорічних рослин. Основний фон мавританського газону - злакові трави.

   Газони лугового типу можуть займати значні площі, їх створюють на відкритих ділянках парків, на полянах в лісопарках. Нерідко їх влаштовують шляхом покращення природних травостоїв.

   Спеціальні газони підрозділяють на:

-        Спортивні газони характеризуються добре сформованим еластичним  і одночасно пружним дерном, швидким відновленням дерну. На такому газоні зручно проводити різні змагання , ігри. Спортсменам легко виконувати складні  технічні прийоми. Створення спортивного газону, як правило, супроводжується складною технологію підготовки ґрунтів та поверхні.  Для їх створення використовують спеціальні травосуміші з урахуванням ґрунтових та кліматичних чинників і наявності можливостей по подальшому догляду і обслуговуванню

-        Дернові покриття захисного типу призначені для рекультивації порушених або зруйнованих ландшафтів. В цілому створення таких газонів направлене на запобігання водній і вітровій ерозії або виключення накопичення пилу. В основному застосовуються у залізниці, в космічній, гідрологічній галузях і т.п.

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Смотрите также

Другие предложения