Green Lion
Green Lion
Львов, Львів, вул. Липова Алея, 5

Системи автоматичного поливу.

1500 грн
Заказать
Ед. изм. сотка
Поставщик Green Lion
Сайт поставщика green-lion.com.ua
Оценка

Описание

    Автоматичний полив є сучасним, ефективним і економічним методом поливу рослин. Правильно підібраний полив гарантує бездоганну якість Ваших насаджень.

  Наявність системи автоматичного поливу - це завжди краще, ніж садівник зі шлангом або система шлангів та «поливальних бризгалок» по ділянці.

   Автоматичний полив являє собою систему комунікацій, основне завдання якої: поливати газон, квіти, сад, город та інші рослини в певний час доби і з потрібною кількістю води. Ця система складається із набору  труб, розпилювачів, роторів, електромагнітних клапанів та інших деталей. Все це управляється і програмується за допомогою пульта управління - контролера. Програмувати систему автоматичного поливу досить легко, запевняємо, що це набагато простіше, ніж навчитися користуватися сучасним телефоном.

 

  Проектування та встановлення системи автоматичного поливу ви можете замовити у наших фахівців. Ми проведемо всі необхідні роботи з підключення та налаштування і навчимо вас правилам експлуатації системи автополиву.

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Смотрите также

Другие предложенияРекламные ссылки
Колпаки для забора

Крышки и коньки для забора.

От производителя! Большой выбор.

www.kirpich-sale.kiev.ua
Укрепление берега реки

Укрепление озера, канала, пруда.

Низкая цена, высокое качество

067-240-40-42, 099-550-50-51
Тротуарная плитка

Большой выбор видов и расцветок.

От производителя! Есть доставка.

www.kirpich-sale.kiev.ua